Şampiyon Tatil Köyü’ne Hoşgeldiniz

Antalya’nın cömertçe bizlere sunduğu doğal güzelliklerini koruyan Beldibi sahilindeki otelimiz, yenilenen mimarisi, yılların verdiği tecrübeye dayalı hizmet anlayışı, Çevre bilincini ilke edinmiş güler yüzlü personeli ve profesyonel yönetim ekibiyle hizmetinizdedir.

Champion Tatil Köyü ISO 9001 Kalite Yönetim, 10002 Misafir Memnuniyeti, ISO 14001 Çevre Yönetim ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sistemleri belgelerine sahiptir ve bu prensipte yönetilmektedir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Champion Tatil Köyü olarak, en değerli kaynağımız olan çalışanlarımızın, stajyerlerimizin, işyerimizde hizmet veren diğer firma çalışanlarının ve ziyaretçilerimizin sağlık ve güvenliğini, işyerinde ve çalışma saatleri dahilinde sağlamak öncelikli hedefimizdir.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Takım olmak bizim için önemlidir.
Fark yaratırız.
Eğitimimiz süreklidir.
Gelişime uyum sağlarız.

ENTEGRE KALİTE POLİTİKAMIZ

ENTEGRE KALİTE POLİTİKAMIZ

Turizm konaklama sektöründe çevreye duyarlı olan tesisimizde; misafir memnuniyetini ön planda tutarak verdiğimiz tüm hizmetlerde çevre korumaya odaklanır, gıda güvenliğini ön planda tutarız.

MİSYON

MİSYON

Geleneksel Türk konukseverliğini uluslararası yüksek hizmet standardıyla birleştirmek ve özgün çizgimizi koruyarak sürdürülebilir turizm öncülüğünde dünyada önde gelen resort işletmelerle rekabet yeteneğimizi sürekli iyileştirmek.

VİZYON

VİZYON

2023 yılına kadar 'sıfır çöp sıfır atık' ilkesini tesisimizde uygulamak.