Champion Tatil Köyü, özellikle çocuklu aileler için hazırlanmış altyapısıyla son 10 yıldır haftada 6 gün hizmet vermektedir.

Champion Tatil Köyü, özellikle çocuklu aileler için hazırlanmış altyapısıyla  10 yılı aşkın süredir haftada 6 gün hizmet vermektedir.

Çocuklarımızın yaşlarına göre değişik büyüklüklerdeki odalarmızın yanında, çocuk dostu personelimiz ve gruplandırılmış programlarımızla sizlerin rahat ve keyifli bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır… Siz tatilinize devam ederken, çocuklarınız da rüyalarında görecekleri güzelliklere tanık olacaklar…

Mini clubumuz içerisinde çocuklarımıza özel kaydıraklı havuzumuz, değişik aktiviteler için hazırlanmış açık ve kapalı alanlarımız, oyun bahçemiz ile tüm çocuklarımızı beklemekteyiz.

Mini kulübümüz 4 - 12 yaş arası tüm çocuklara; yaş gruplarına göre ayrı aktiviteler düzenlemekte, çocuklarımızın tatilleri boyunca hem eğlenceli vakit geçirmelerini hem de yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlamak için tüm ekibiyle son derece hassas bir şekilde, her yıl yeni programlarıyla hazırlanmaktadır… Çocuklarınız tekrar otelimize gelmek için sabırsızlanacaklar…

Etkinlikler

Etkinlikler

Mini club içerisinde kendi özel havuzu değişik aktiviteler için hazırlanmış açık ve kapalı alanları ve oyun bahçesi ile tüm çocukları beklemektedir.

Çocuk Büfesi

Çocuk Büfesi

Gün içerisinde çocuklarımızın aktiviterle kaybettikleri enerjilerini, ana Restaurantta kendilerine uygun damak tatlarına göre hazırlanmış, uzmanlarca seçilmiş çocuk büfesinde, geri kazandırıyoruz.