Champion Tatil Köyü 2010 yılında çehresini sizler için yeniledi. Tamamen isteğinize uygun şekilde düzenlenmiş yeni ünitelerimizle hizmetinizdeyiz.

Champion Tatil Köyü 2010 yılında çehresini sizler için yeniledi. Tamamen isteğinize uygun şekilde düzenlenmiş yeni ünitelerimizle hizmetinizdeyiz.Selçuklu Mimarisinin izleriyle, doğanın güzelliği eşliğinde unutulmaz bir tatil geçireceksiniz…Tesisimizde 191 standart odamız, 50 suit odamız ve 3 apart odamız mevcuttur. 

Tüm odalarımız modernize edilmiş, huzurlu ve rahat bir ortamda tatil yapma isteğinize uygun dizayn edilmiştir. Odalarımızda banyo veya duş/ WC, fön, telefon, Uydu-TV, mini bar, kasa, seramik döşeme, split klima, balkon veya teras bulunmaktadır. Tüm odalarımız bölgenin en güzel bahçesiyle göz gözedir. 

STANDART ODA

STANDART ODA

Tüm standart odalar modern, huzurlu ve rahat dizayn edilmiş olup ,Akdeniz mimarisinin incelikleri ile Kemer'de keyifli bir tatil geçirmeniz için tüm detaylar düşünülmüştür.

RANZALI ODA

RANZALI ODA

Ranzalı odalarımız iki ayrı yatak odası, oturma odası ve küçük bir mutfaktan oluşmaktadır. Odadaki iki banyoda küvetlidir.

SUİT ODA

SUİT ODA

Suit odalarımız tek girişli olup iki ayrı yatak odasından oluşmaktadır.