ŞAMPİYON TATİL KÖYÜ’NE HOŞ GELDİNİZ…

ŞAMPİYON TATİL KÖYÜ’NE HOŞ GELDİNİZ…

Şampiyon Tatil Köyü, Bey dağlarının göz alıcı yeşili ile Akdeniz’in eşsiz maviliğinin buluştuğu Antalya’nın Beldibi sahilinde bulunmaktadır.

Otelimiz Kemer’e 14 km. Antalya şehir merkezine 25 km. Antalya havalimanına 45 km. uzaklıktadır.

Siz misafirlerimizin doğaya saygılı bir tatil beklentisine cevap verebilmek için, Olimpos Milli Parkı içerisinde, Selçuklu Mimarisinden ilham alınarak tasarlanmış, 42.000 m² alan üzerinde, denize sıfır olarak inşa edilmiştir. 2010 yılında tamamen yenilenen yapılarımızla, tatiliniz boyunca konforunuzu sağlamak üzere hizmetimize devam etmekteyiz.189 Standart odamız, 50 Aile süitimiz, 3 Apart odamız ve 2 Engelli misafir odamızla, tüm konaklama isteklerinize cevap vermekteyiz.

Dünya mutfaklarından enfes lezzetleri Ana Restoranımızda, Snack Bar’ımızda ya da damak tadınıza göre Ege & Türk A la Carte’larımızda tadabilirsiniz ayrıca dört adet barımız bulunmaktadır.

Tatiliniz süresince güzel vakit geçirebilmeniz için bilardo salonumuz, tenis kortlarımız, su sporlarımız, animasyon aktivitelerimiz, amfi tiyatromuz, diskomuz ve diğer ihtiyaçlarınız için; son teknoloji ile donatılmış toplantı salonumuz, alış veriş hizmetlerimiz, kuru temizleme servisimiz, kuaför salonumuz, doktor ofisimiz (belirli saatlerde hemşire bulunur), Sağlık Merkezi bölümümüz ve internet servisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Biz çevreye duyarlı bir tesis olarak doğal kaynakları tasarruflu kullanmaya ve tüketimlerimizi takip edip kontrol altında tutmaya çalışıyoruz. Tüm atıklarımızı ayrıştırıyor, en üst düzeyde geri dönüşüme kazandırmak için çalışıyoruz. Doğal hayatı korumak için yüksek sesle müzik yapmamaya çalışıyor, havai fişek atmıyor, bahçemizi ve özellikle ağaçları aydınlatmıyoruz. Sadece zararlı haşereler için minimum ilaçlama yapıyoruz.  Sizde lütfen su ve elektriği kontrollü kullanarak, çöplerinizi ayrıştırarak, odalarınıza ve genel mekânlara yiyecek götürmeyerek bizlere yardımcı olunuz.

Akdeniz’in eşsiz maviliğine doğru uzanan iki adet iskelemiz ve özel plajımızın bir portre oluşturduğu muhteşem doğamızla unutulmaz anlara vesile olmak üzere, iyi tatiller dileriz…

Saygılarımızla

ŞAMPİYON TATİL KÖYÜ